100KVA/100KV Frekvencija PD Test System
Model: hyjf -100 kVA/100KV Frekvencija PD Test System
PD manje ili jednak 2pc
Uvod proizvoda
Hyjf -100 kVA/100kV Frekvencija PD Test System uvodi:
Ovaj se testni sustav uglavnom koristi za neke proizvode napajanja ispod razine napona od 35kV, kao što su transformatori, transformatori napajanja, prekidači visokonapona, kabelski dodaci i drugi testni proizvodi za otpornost na frekvenciju snage, djelomični test pražnjenja i znanstveno istraživanje .
Parametar proizvoda
Stanje rada
Visina teritorija: manja ili jednaka 1000m
Temperatura okoline: -20 stupanj -+40 stupanj
Relativna vlaga zraka: manja ili jednaka 90% (25 stupnjeva)
Valni oblik napona napajanja je stvarni sinusni val, a brzina izobličenja valnog oblika je<3%
Postavite pouzdanu točku uzemljenja s otporom na uzemljenje<0.5Ω
Mjesto instalacije: u zatvorenom prostoru
HYJF-100 kva/Uređaj od 100kV
YDJ -100 kVA/100kv Non-PD test Transformer 1 set
Tcjht -100 kVA/0,38/{0-0.42 Regulator napona 1 set
Frc -1000 pf/100kv Spajni kondenzator 1set
Dz 100-1.0/2 zaštitni otpor 1 set
Tcjh -100 kVA kontroler (priručnik) 1 set
Hylbq -100/0,4 Filter za napajanje 1 set
Hyjf -2000 b djelomični ispitivač pražnjenja 1 set
Kabel i dodatak 1 set
Model: YDJ -100/100 Non-PD test transformator
Strukturni tip: izolirani tip cilindra
Broj faza: jednofazna
Učestalost: 50Hz
Ocijenjeni kapacitet: 100KVA
Nazivni ulazni napon: 0,4kV
Ocijenjena ulazna struja: 250a
Ocijenjeni izlazni napon: 100kV
Ocijenjena izlazna struja: 1a
Stopa izobličenja izlaznog valnog oblika: manja ili jednaka 3%
Frekvencija snage podnosi razinu napona: 82,5kV/1min
Lokalni iscjedak: manje ili jednako 2pc pri nazivnom naponu,
Metoda hlađenja: samoo hlađenje na ulju
Struktura: izolacijska školjka je namotana epoksidnom staklenom žicom
Porast temperature: <45K
Napon impedancije: <10%
Struja bez opterećenja: <5%